Фентезі-парк

Нова Софіївка

Парк “Нова Софіївка” - єдиний фентезі парк у Східній Європі. Гармонійне поєднання природних об’єктів, елементів світових культур та сучасних арт - інсталяцій, робить парк особливим та неповторним. Створений завдяки ініціативі директора Національного дендрологічного парку “Софіївка” НАН України І.С. Косенка та за сприяння народного депутата України А.В. Яценка.Відкриття парку відбулося 14 липня 2019 року.

Придбайте квитки онлайн

Найзручніший спосіб прибдати квитки у парк.

hand_with_ticket

Запрошуємо відвідати парк “Нова Софіївка”

Пориньте у містичний світ міфічних героїв, мужніх самураїв, величних драконів та фантастичних неземних істот. Це зелений оазис, де відвідувачу гарантовані тиша, усамітнення і фантастичне відчуття казковості.

Японський сад

Ви маєте можливість помилуватись фантастичними деревами та диво-квітами, що стають ще особливішими із настанням темряви. Пройдіть під фонтанною аркою, відвідайте регулярний французький парк, доторкніться до майстерності топіарного мистецтва. Занурьтесь у неповторну атмосферу гармонії і спокою Японського саду. Прогуляйтесь містком Яцухасі та поспостерігайте за різнобарвними рибками Кої.

Японський сад

Дитячий майданчик

Для маленьких відвідувачів парк має своє особливе місце - Дитячий майданчик. Тут діти можуть погратися на ігровому полі з гірками та лазами, зазирнути до казкового будиночку чи Лісової бібліотеки. Поруч розташована альтанка “Резиденція Санти”, де щовихідних працює безкоштовне дитяче караоке. Вночі “Резиденція Санти” “оживає” світловими променями - демонструється  інноваційне 3D-мапінг шоу «Душа лісу».

Дитячий майданчик

Водоспад “Дракон”

Скористайтесь унікальною нагодою познайомитись із символами  імператорської влади – китайськими драконами. Велетенський наскельний дракон спостерігає з висоти за парком, захищає своє дитинча. Вдень з його щелепи тече вода, яка вночі перетворюється на “полум'я”.  Дракон - символ життя, могутній талісман, захисник усього парку.

Водоспад “Дракон”

Українська садиба

Завітайте до української садиби з її неповторною  атмосферою та самобутньою архітектурою. Можете відпочити у квітучому саду, помилуватися древнім водяним млином, зазирнути до кузні коваля. Вас зустрінуть герої давніх українських міфів:  Бабай, Аука, лісова Мавка, Хухи,  Домовик, Скарбник, Хлівник, Кікімора, Чорт і Вовкулака.

Українська садиба

Фентезі-парк "Нова Софіївка" запрошує відвідувачів.

Вхід: вул. Садова, 38